>> Vietcong2 Revive 1.00 - oprava seznamu MP serverů a podpora Win 10                                               24. září 2018
» Zdá se to až neuvěřitelné, ale fandové této hry na ní nedají dopustit. Není tomu tak dlouho co jsme vás informovali o tom, že Vietcong2 a spousta dalších her se dostane do potíží kvůli oznámenému konci služby GameSPY. Původní balíček, který nefunční GameSpy obešel ale přestal fungovat tak, jak by měl a proto na sebe nenechali fanušci čekat dlouho a jeden z nich přinesl další opravný balíček. Ten dokonce umožňuje hraní na současných moderních operačních systémech jako je Windows 10 bez sebemenších problémů.


Odkaz ke stažení opravného balíčku najdete zde.
Postup instalace je jednoduchý. Stáhnutý balíček zip rozbatle a vložte jej do adresáře s hrou kde přepište originální původní soubory. Autor balíčku doporočuje nepoužívat žádné další úpravy, vyhnete se tím potížím s kompatibilitou.

Balíček mimo jiné obsahuje jiné vylepšení od dalších moderů. Mimo jiné jsou přidány nové příkazy pro správu serverů jako příkazy pro vypnutí výbušných zbraní, náletů atp. Dále balíček obsahuje vylepšenou ochranu proti cheatům. Je vyřešen problém s CD klíči (známo z verze 1.10) a další novinky.


Autor: Tommy | Zdroj: vietcong.info

   >> Konec GameSpy Arcade                                                                                                               31. srpna 2014
» O dlouho chystaném konci služby, která zprostředkovávala multiplayer hry Vietcong a Vietcong2 jsme Vás informovali již před nějakou dobou v přehledu rychlých novinek. Oznamovaný konec, 31.května se však nakonec odsunul a o několik týdnů. Bohužel, konec GameSpy opravdu nebyl jen nepovedený žert ale skutečnost. Před pár týdny tedy přestal multiplayer téměř fungovat, hlavně co se hry Vietcong2 týče, protože ta nedisponuje zabudovanou funkcí přímého spojení ve hře. S touto nemilou situací se však vypořádali opět fanoušci samotné hry a přínášejí patch, který GameSpy plnohodnotě zastupuje. S pomocí tohoto patche opět uvidíte v seznamu serveru dostupné servery. Stejně tak se tím vyřeší padání hry po kliknutí na položku Multiplayer v menu hry.

Patch pro opravu multiplayeru stahujte ZDE

Soubor DINPUT8.dll pouze stačí nakopírovat do sloužky s hrou, pak už jen stačí hru spustit a nic Vám nebude bránit pokračovat ve hře!

EDIT 25.01.2015: Pokud vám po spuštění hry a pokusu o spouštění Multiplayeru spadne hra, nezoufejte! Jako dočasný fix by mělo stačit před kliknutím na hru pro více hráčů na chvíli spustit Singleplayer. Stačí i na 5 sekund! Poté singla jednoduše vypnětě a můžete pokračovat v hraní po internetu!
Autor: Tommy | Zdroj: -

   >> Vietcong2 Nightcup#3                                                                                                               18. dubna 2014
»

V pořadí již třetí noční turnaj od klanu RediA e-Sport Team ze hry Vietcong2 se k nám pomalu blíží. Předchozí turnaje byli velice úspěšné a kvůli nadcházející turnaji, který právě teď oficiálně uveřejňujeme, už mnozí z Vás nemohou dospat několik týdnů. Tentokrát se ale organizátoři rozhodli udělat turnaj ve větším. Hráči nyní mají možnost zahrát si týmově. Počet hráčů na zápas totiž bude čtyři proti čtyřem. To historie hry Vietcong2 určitě nepamatuje. Turnaj se sice plánoval až na polovinu roku, kdy budou dokončeny veškeré úpravy webu, který pro Vás klan RediA chystá. Proč se pořádání turnaje urychlilo a další detaily se dozvíte při pokračování ve čtení!

Autor: Tommy | Zdroj: -

   >> Vietcong2 & Statistiky                                                                                                                24. března 2013
» Hrajete hru Vietcong 2 a těšíte se na chvíli až se z hodnosti vojína vyšplháte do hodnosti generála? Je tu problém. Zdá se, že čekáte zbytečně. Žádné povyšování se nekoná, tedy alespoň zatím ne. Systém povyšování byl jednou ze zajímavých novinek představených ve hře Vietcong 2, který dle svého konceptu má odměňovat hráče tím, že čím déle hru hrají, tím více bodů získávají a na základě toho jsou jim pak udělovány hodnosti. Hodnost je pak automaticky napsaná před jménem, takže hráč který je ve hře nový, vždy pozná s kým má tu čest. Současná realita je ta, že nikdo z hráčů před svým jménem jinou hodnost než PVT zatím neviděl (kromě demoverze). Několik lidí si toho již všimlo, ale protože přesnou funkci povyšování nikdo z veřejnosti nezná, o příčině se vedou pouze dohady. Pokud se chcete dozvědět, proč tomu tak je, přečtěte si celý článek, určitě budete překvapeni né-li zaskočeni o co všechno jsme přišli.
Autor: Tommy | Zdroj: -

   >> Obnova webu                                                                                                                           23. března 2013
» Po dlouhé době se vám opět hlásí Vaše radakce z Vietnamu a přináší pár novinek. Především jak jste si již asi mohli všimnout jsme se opět pustili do přeměny webu a to včetně grafického kabátku který web po zimě ponese. Dali jsme si na něm dost záležet takže doufáme že se Vám, návštěvníkům, bude líbit. Byla předělána i infrastruktura webu. Nyní bude více přehledný a měl by Vám dávat na oči přesně ten obsah, který je nejvíce hledaný a žádaný. Současně s novou doménou přišel i kvalitnější hosting za který děkujeme klanu RediA e-Sport team který nám vše zajistil. Díky tomu budeme moci obnovit obsah ke stažení, jako jsou mapy, patche, modifikace a v neposlední řadě také videa. Především ty z dnešního pohlednu již historická, kdy Vietcong2 byl teprve v plenkách a hře se dávali velké naděje do budoucna. Takže opět budete moci nahlédnout na dnež již nefungující internetovou televizi PG24 kde bylo odvysíláno pár zajímavých dílů o Vietcongu2 se zajímavými hosty! A čeká vás také spousta nových a zajímavých článků!
Autor: Tommy | Zdroj: -

   >> Vietcong2 Patch 1.2                                                                                                                  23. května 2012
» Ač se to zdá býti neuvěřitelné, po zhruba 7-8 letech vychází další opravný patch pro hru Vietcong2. Ač je to patch neoficiální, změn které přináší rozhodně stojí za to. Připravil ho jeden Český fanoušek spolu s pomocí jednoho Finského programátora. Nejedná se o nikoho jiného než o Defcona a Mikkiho. Patch přináší nové funkce a vylepšení pro snažší správu serverů pro adminy. Proti cheatům se postaví nová verze Hradby 20202. Hru mají oživit névo tváře a pokrývky hlav, přibyla podpora stahování map přímo skrze interface hry.
Edit 25.května 21:30:
Po vydání patche se objevil neočekávaný problém s custom mapy, proto bylo nutné ho opravit. Nyní jsou odkazy upravy na novější verzi patche 1.20 kde je obsažen už i opravený obsah. Vývojáři děkuji za pochopení a doporučuji stáhnout novější verzi patche.

Autor: Tommy | Zdroj: http://www.vietcong.info

   >> Promod III                                                                                                                                 27. února 2011
» Ano, mnoha hráči toužený okamžik je tu, přinášíme Vám informace o dalším chystaném dílu rozšíření pro hru Vietcong 2. Jak již jistě mnozí z vás postřehli, je to už třetí díl Promodu (informace o verzi jedna) a nebude to mít lehké, napravit svou reputaci, jež ne zrovna právem získal pomlouváním a mnohdy zbytečným kažením pověsti této modifikace. Mnozí hráči jej ani nevyzkoušeli, a i tak jej nazývají „cheatem“ apod. A je to škoda, nevědí, o co přicházejí, obzvláště v případě třetího pokračování. Oproti předešlým dílům, které jsem splácal jen tak narychlo, jsem u tohoto dílu strávil opravdu hodně času, téměř více jak půl roku a to není zrovna málo. Dost už bylo povídání, pojďme se podívat, co nás čeká, co nás nemine.
Autor: Tommy | Zdroj: http://www.RediA.cz

   >> Změny na webu                                                                                                                      29. prosinec 2009
» Poslední dobou se nám to tu novinkami jen hemží a já Vám teď přináším další. Společně s freelexem jsme se totiž rozhodli že předěláme celý web od podlahy. V brzké době budeme tedy doplňovat staré i nové sekce o nový obsah, budeme nahrazovat staré nekvalitní screenshoty a tunu dalších věcí, na které se již Vy sami budete moci podívat.
Autor: redakce | Zdroj: -

   >> Posila redakce                                                                                                                         27. prosinec 2009
» Zhruba po půl hodině zveřejnění mé včerejší novinky se mi ozval první zájemce o post redaktora. Je jím Tommy, se kterým se znám v podstatě již 2 a půl roku. Do mého klanu Third Task Force vstoupil po několika měsících jeho existence. Po krátké době jsem ho pyšně jmenoval mým zástupcem a po mém odchodu leaderem klanu. Momentálně vlastní klan RediA e-Sport Team. Ještě včera jsme stihli udělat hrubý návrh pracovního postupu na jednotlivé sekce a již dnes se pustíme do práce.

Autor: freelex | Zdroj: -

   >> Vietcong 2 znovu na ESL?                                                                                                          9. prosinec 2009
» Zdravím všechny příznivce hry válečné FPS hry Vietcong 2! Po delší době opět přinášíme novinku ale tentokrát tak trošku z jiného soudku, žádáme vás totiž o pomoc. Nedávno se na celkem známé lize Electronic Sports League (dále jen ESL) spustila diskuze ohledně VC2 která nabrala celkem pěkných obrátek a během chvíle se začalo diskutovat o znovu spuštění ligy. Rozhodně by to byla událost která by naší oblíbené hře která neměla zrovna štěstí dalo další nádech k tomu, aby se opět začala masivněji hrát ve větším počtu. Pokud Vy, hráči máte zájem zahrát si tuto hru v prestižní lize ESL, řiďte se následujícími kroky. Rozhodně to za to stojí, jelikož na ESL je registrováno něco kolem 2,3 miliónů hráčů kteří budou moci sledovat vaše výsledky a budou moci vidět, jak si vedete!!!
Autor: Mautinek | Zdroj: Tommy

   >> Vývěsní tabule
Děkujeme za návštěvu stránek věnovaných hře VIETCONG 2!
V případě jakýchkoliv dotazů či připomínek nás kontaktujte skrze sekci redakce.